• Ground Lamb

    Sold By: Campbell Lamb

    Price is per pound. Comes in one pound quantities.

    Sold By: Campbell Lamb
    Wake Forest, NC

    Ground Lamb

    $17.00
  • Peaches (1/2 bushel – 25 lbs)

    Sold By: FourTee Farms

    Local NC peaches. Picked to order. 1/2 bushel-25 pound boxes.

    Avail mid June  thru August for 2025 season.

  • Maryville, TN

    Jalapeno Multi-Pack

    $55.00

Main Menu